Повномасштабна війна рашистів проти України триває вже більше 3 місяців... загинули сотні і тисячі мирних жителів, включаючи дітей.

Окупанти здійснювали і здійснюють жахливі вчинки на тимчасово захоплених територіях. На жаль, навіть вік наших малюків не стає їм перешкодою. Тому єдине, що залишається робити в подібній ситуації - молитися. Звертатися з правильними словами до Господа Ісуса і сподіватися на те, що він почує наші слова і вбереже українських дітей.

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

Молитва за дітей, до Ісуса Христа

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей по плоті, вони Твої по душі; і мою і їхні душі відкупив Ти Своєю безцінною кров’ю; заради крові Твоєї Божественної благаю Тебе, найсолодший мій Спасителю: благодаттю Твоєю доторкнися сердець дітей моїх (імена) та похресників моїх (імена), захисти їх страхом Твоїм Божественним, утримай їх від поганих нахилів і звичок, спрямуй їх на світлий шлях життя, істини і добра, прикрась життя їхнє усім добрим і спасительним, улаштуй долю їхню як Ти Сам бажаєш і спаси душі їхні провадячи їхніми долями.

Популярні новини зараз
Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою Олексій Арестович зізнався, що його життя висіло на волосині з початку війни з рф: "Негідники з Офісу Президента" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

***

Церква, православні свята - фото ПЦУ
Церква, православні свята - фото ПЦУ

Віримо в якнайшвидшу перемогу України над злом і в те, що горе обійде кожного громадянина нашої країни. Амінь.

Нагадаємо, найсильніша молитва до Івана Богослова за здоров'я близьких - особливо, під час війни

Як повідомляв "Знай.ua", апокаліпсис цього літа? Чоловік стверджує, що прийшов з майбутнього і попередив про "сталкерів по всьому світу"

Знай.ua писав, блаженніший Святослав навчив українців протистояти дияволу, який прийшов на нашу землю: "До перемоги!"