Українці вже неодноразово доводили, що навіть попри нелегкі часи, їх не покидає почуття гумору. Пожартувати завжди знайдеться з чого. То ж навіть величезні черги на АЗС та дефіцит пального не відбили у людей цього бажання.

У мережі все частіше зустрічаються різні жарти, зокрема, на тему дефіциту пального. Люди намагаються якось викрутитися з цієї непростої ситуації й шукають шляхи її вирішення, якими б абсурдними вони інколи не здавалися.

"Ідеї для газети Порадниця. "Як зробити вдома А-95: рецепти на кожен день", "10 легких способів злити бензин у сусідів і не попастись", "А ну як залити рідину для розпалювання барбекю, поїде? Чи варто ризикувати", - йдеться у повідомленні.

Скріншот: twitter.com/antonohaio
Скріншот: twitter.com/antonohaio

"Щойно ви перерахували останні пости в спільноті "людоньки порадьте" в фб", - жартують у коментарях.

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

Днями Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензину і дизпалива – 33,36 грн/літр та 35,31 грн/літр відповідно. Саме з них вираховується гранична ціна реалізації стандартного пального на АЗС на середину травня.

Скріншот: twitter.com/antonohaio
Скріншот: twitter.com/antonohaio

Нагадаємо, як може змінитися ціна на паливо у травні: Мінекономіки оприлюднило середню вартість бензину

Також ми писали, черги на заправках можуть зникнути: Польща для України розконсервує запаси палива

Нагадаємо, дефіцит палива в Україні: експерт розповів, як можна поліпшити ситуацію для автомобілістів