У Міністерстві економіки України повідомили, що вартість "звичайного" бензину в Україні не має перевищувати 39,86 грн/літр.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензину і дизпалива – 33,36 грн/літр та 35,31 грн/літр відповідно. З них вираховується гранична ціна реалізації стандартного пального на АЗС на середину травня.", - йдеться у повідомленні. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Фото: facebook.com/StratcomCentreUA
Фото: facebook.com/StratcomCentreUA

Як зазначили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, якщо врахувати граничні торговельні націнки, максимальна ціна на "звичайний" бензин для його продажу через мережу АЗС не має перевищувати 39,86 грн/літр, на дизпаливо – 42,31 грн/літр.

Популярні новини зараз
Олександра Заріцька "засвітилася" в компанії Віталія Кіма, виступаючи для бійців у Миколаєві: "Співатиму ще й ще" Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

"При цьому Кабмін дозволив АЗС без обмежень встановлювати ціну на "брендове преміальне" пальне за умови, що вони також продають "звичайне" пальне за регульованими цінами.", - йдеться у публікації. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Фото: facebook.com/StratcomCentreUA
Фото: facebook.com/StratcomCentreUA

Нагадаємо, як маленького українця прийняли у французькій школі: мама хлопчика вразила розповіддю

Також ми писали, чим відрізняються німецькі та польські школи від наших: українка розповіла про разючі відмінності

Нагадаємо, заплатили за харчування дитини наперед? Батькам пояснили, як повернути гроші під час війни