Більшість українців, які змушені були тікати від війни, яку розв'язала росія, планують змінити область проживання. Найбільше людей хочуть оселитися на Львівщині.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження надав Центр Разумкова.

Так, стало відомо, що відповідно до статистики, 25,7% біженців після повернення в Україну планують поселитися не в тій області, в якій проживали до війни.

Українські біженці, фото korrespondent
Українські біженці, фото korrespondent

Наразі найбільше українців хочуть оселитися у Львівській області це 7,6%. На другому місті опинився Київ, туди планують переїхати 4,8% опитаних українців. Трійку лідерів закрила Закарпатська область з показником 3,8%.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Популярними також є Івано-Франківська, Тернопільська та Київська області – там планують оселитися по 1,9% опитаних. По 1% біженців планують переїхати до Вінницької, Житомирської та Одеської областей.

Біженці. Фото: YouTube
Біженці. Фото: YouTube

Варто нагадати, що нещодавно завдяки дослідженню Міжнародної організації з міграції стало відомом, що найбільше потребують українські біженці. Згідно з цими даними найбільше переміщені особи потребують грошей. На другому місті одяг, а на третьому - ліки та медпослуги.

Нагадаємо, скільки українців втратили роботу під час війни з росією: у міжнародній організації праці оцінили рівень безробіття в Україні

Раніше портал Знай писав, допомога українським переселенцям у Європі: скільки можуть отримати біженці у Польщі, Німеччині, Бельгії чи Румунії

Також портал Знай повідомляв, українських біженців у Польщі можуть примусити повернути виплачені допомоги: названо відповідні умови