Цьогоріч українським сільськогосподарським виборникам вдалось збільшити посівні площі під пшеницею. Тепер вона складає 189 тис. га.

Про це повідомляє "Українська зернова асоціація" на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Так, стало відомо, що у 2022 році посівні площі ярої пшениці зросли на 7% у порівнянні з минулим роком. Тепер залагом вони становлять 189 тис. га.

Фото: "Українська зернова асоціація"
Фото: "Українська зернова асоціація"

"Посівні площі під ярою пшеницею в Україні зросли на 7% в цьому році відносно минулого року і склали 189 тис. га. Загалом площа посівів під пшеницею в 2021/2022 МР склала 6,43 млн га, що на 2% перевищує площу посівів в попередньому сезоні", - сказано у повідомленні.

Популярні новини зараз
Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити "Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще


Також експерти уточнили, що станом на 16 травня 2022 р. в Україні засіяли 9,9 млн га ярих зернових та олійних, що складає 64% від площ під ярими зерновими та олійними в 2021 р.

Фото: "Українська зернова асоціація"
Фото: "Українська зернова асоціація"

"Планові площі під ярі зернові та олійні цьогоріч орієнтовно складуть 11,45 млн га, що на 3,5-4 млн га менше, аніж минулого року через війну росії проти України, окупацію територій та замінування", — підсумували в УЗА.

Нагадаємо, Німеччина знайшла інші шляхи до України, поки порти заблоковані, однак перевезення зерна буде обходитися дорожче

Раніше Знай писав, в Україні різко подешевшали популярні овочі: скільки потрібно віддати для приготування салату

Також Знай повідомляв, Україна відновила експорт свинини та яловичини: як тепер транспортуватимуть м'ясо, поки порти заблоковані