Українців можуть почати штрафувати за порушення обмежень під час воєнного стану, це стосується недотримання світломаскування, комендантської години та інше.

У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект № 7356 щодо запровадження адміністративної відповідальності за порушення обмежень в умовах дії воєнного стану. Його завдання - усунення реальної загрози життю і безпеці осіб, а також забезпечення громадського порядку, під час воєнного стану.

Аптека, кадр з відео
Аптека, кадр з відео

Зокрема, пропонують передбачити відповідальність за порушення встановлених обмежень щодо реалізації (відпуску) лікарських засобів під час дії воєнного стану. Окрім цього хочуть запровадити адміністративну відповідальність за порушення встановлених обмежень щодо продажу алкогольних напоїв під час дії воєнного стану.

Перехожі. Фото: скрін youtube
Перехожі. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса З ознаками сп'яніння під час комендантської: скандальний генерал Сергій Мул відмовився від алкотесту і нахамив патрульним Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків
Показати ще

Порушення комендантської години та спеціального режиму світломаскування буде охоплюватись складом нового правопорушення за ст. 210-2 КУпАП (Порушення встановлених обмежень в умовах дії воєнного стану).

Це стосується і порушення комендантської години, що вчинено у межах прикордонної смуги (5 км. від державного кордону), буде охоплюватись новим складом за ч. 2 ст. 202 КУпАП.

Нагадаємо, купівля та продаж нерухомості під час війни: юрист Олександр Моргун пояснив всі тонкощі

Раніше портал Знай писав, економічний удар: майже 200 млрд гривень проросійських компаній вже не потраплять до РФ та Білорусі

Також портал Знай повідомляв, українцям розповіли про отримання біженства в США, афганцям вже не пощастило: "Застрягають в очікуванні"