В Україні здійснити перерахунок пенсій родичам загиблих військовослужбовців. Тепер 2,2 тисяч людей в середньому будуть отримувати на 1500 гривень більше.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України.

Так, стало відомо, що мінімальні гарантії щодо пенсій членам сім’ї загиблого військовослужбовця передбачають, що така пенсія на кожного члена сім’ї складає не менше:

7 800 грн - на кожного з батьків та подружжя,
6 100 грн - на кожну дитину.

В касі банку, фото Знай
В касі банку, фото Знай

Популярні новини зараз
Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" У Анни Трінчер та Волошина "проблеми" в раю - посварилися на рівному місці і винесли все на публіку: "Я тобі не мама" Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще


Варто зазначити, що це стосується і членів сімей загиблих добровольців територіальної оборони, на них поширюються ті самі пенсійні гарантії, які передбачені для військовослужбовців. Ці зміни закріплені законом України щодо визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни.

Відповідно до цього закону до кола учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни віднесено добровольців Сил територіальної оборони та інших осіб, які увійшли у склад добровольчих формувань територіальної громади.

Крім того, до кола осіб, які належать до сімей загиблих захисників та захисниць України, включено членів сімей загиблих осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України беручи участь в АТО/ООС, а також сім’ї загиблих добровольців Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Нагадаємо, українцям повідомили, як отримати одноразову допомогу під час війни у розмірі 1000$

Ранее Знай сообщал, щорічна відпустка під час війни: українцям пояснили їхні права, скільки днів можна відпочивати

Также Знай сообщал, тарифи на комунальні послуги - коли чекати подорожчання: Кабмін ухвалив важливе рішення