Зруйновані в Україні будинки будуть не просто відновлювати, а реалізовувати на їхньому місці сучасні архітектурні рішення. Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Так, в уряді планують не просто відновлювати зруйновані будівлі, а створювати на їх місці сучасні та енергоефективні споруди. До відновлення міст будуть залучені архітектори і будівельники з усього світу.

Денис Шмигаль. Фото: скрін youtube
Денис Шмигаль. Фото: скрін youtube

"Ми будемо не просто відновлювати зруйновані будівлі. На їх місці реалізуємо сучасні архітектурні рішення, в яких будуть враховані принципи енергоефективності, безбар'єрності та інноваційності. Зруйновані українські міста стануть будівельним майданчиком світу, де архітектори і будівельники зможуть планувати і реалізовувати Сучасні містобудівні проєкти", - розповів Шмигаль.

Популярні новини зараз
Україна закуповує цигарки для росіян з нашої кишені: тендери проводять регулярно Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Шмигаль зазначив, що нова економіка країни буде сконцентрована на кращих умовах для бізнесу та економічній свободі.

Раніше інформаційний портал Знай інформував, що Британська розвідка пояснила, навіщо Білорусь перекинула військових до українського кордону: Путін відволікає увагу від агресії на Донбасі.

Також наш портал писав, що радник глави офісу президента України Олексій Арестович повідомив про ослаблення заборони на виїзд чоловіків за кордон: "щоб окремим категоріям дозволили".

Крім того, наш портал інформував, в "Укрпошті" з'явилися пересувні відділення, які будуть доставляти посилки і пенсії: як це працює.