Через війну багатьох українців охопив синдром відкладеного життя. Новинна стрічка переповнина жахливими новинами, мільйони українців покидають домівку, а окупанти продовжують бомбардувати мирні українські міста. Тому багато хто просто не може повернутися навіть до звичної рутини й картає себе за мінімальні радощі.

Загалом синдром відкладеного життя - це стан людини в очікування сприятливого часу для щасливого життя. Через війну він спостерігається зараз у багатьох українців. Здається, зараз не час для радості і щасливого життя. Але це не так, адже життя неможливо відкласти на потім, воно пливе зараз, тому не варто позбавляти себе буденних радощів, розповіли на instagram-сторінці "NRJ Ukraine".

Скріншот допису
Скріншот допису

Важливо пам'ятати, що так званої паузи у житті на час війни ви поставити не зможете, тому якщо маєте можливість потішити себе, обов'язково зробіть це.

"Зараз кожен українець чекає, коли закінчиться війна. Але, є речі на які ми не можемо вплинути. Нам потрібно розуміти - життя неможливо зупинити. Його неможливо поставити на паузу. Воно триває. І це найцінніше. Не відкладаєйте життя а потім через війну", - сказано у повідомленні "NRJ Ukraine".

Популярні новини зараз
Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Як не "вбити" свій телефон взимку: чого не можна робити з гаджетом у холоди та морози Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

Нагадаємо, як українцям адаптуватися до нової реальності: поради, щоб не збожеволіти серед натовпу людей

Також Знай писав, психолог Світлана Арефнія розказала, чому з'являються провали в пам'яті під час війни

Раніше Знай повідомляв, психологиня Світлана Арефнія розказала, як позбутись панічних атак