У Мінфіні розповіли, хто отримає виплати в повному обсязі, навіть незважаючи на війну в країні. Ніяких затримок по виплатах не повинно трапитися.

Про це під час інформаційного телемарафону заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

За останнім повідомленням, пенсії та заробітні плати будуть виплачені в повному обсязі, і затримок не очікується.

Гроші, фото Уніан
Гроші, фото Уніан

"Ми готуємося максимально здійснювати всі витрати. В першу чергу - виплати пенсій, заробітних плат. Це захищені витрати, вони будуть здійснені вчасно і в повному обсязі. Тому ніяких підстав, що будуть затримки, немає. Ми намагаємося максимально перекрити відсутність або втрату доходів за рахунок інших джерел", - сказав він.

Популярні новини зараз
Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня
Показати ще

Після цього міністра зазначив, що державний бюджет продовжує поповнюватися за рахунок венних облігацій, і звичайно ж міжнародної допомоги.

Пенсіонери, фото: скріншот з відео
Пенсіонери, фото: скріншот з відео

Незважаючи на війну, пенсії та інші виплати продовжили виплачувати в повному обсязі, так як людям потрібно далі за щось жити. Гроші надходили також у складні райони Луганської, Херсонської, Чернігівської, Сумської та інших областей, де ведуться активні бойові дії.

Пенсіонер. Фото: відкриті медіа.
Пенсіонер. Фото: відкриті медіа.
Пенсіонер. Фото: відкриті медіа.

Вже практично два місяці ЗСУ протистоять російським окупантам, які вторглися на чужу державу. Вони створили тут справжній геноцид українського народу, але, при цьому не хочуть це визнавати.

Нагадаємо, що українцям розповіли, як розпізнати російські товари на полицях у магазинах: перестанемо фінансувати війну разом

Раніше повідомлялося, що буде з пенсіями за квітень і Березень під час війни: куди звертатися, якщо не отримали виплати

Також, уряд виплатив авансом квітневі пенсії, але не всім – хто отримає гроші завчасно.