В Україні, незважаючи на війну, продовжують виплачувати пенсії. Це дуже важливо для населення, яке залишилося у скруті та в умовах здорожчання продуктів харчування, плати за комунальні послуги і транспорт. Про це повідомили у Пенсійному фонді України.

Станом на 11 квітня 2022 року на пенсійні виплати за квітень спрямували 25,9 мільярдів гривень, зокрема сім мільярдів гривень пуде на виплату пенсій через “Укрпошту”, ще 18,9 мільярдів гривень – через уповноважені банки.

Скрін, відео YouTube пенсії
Скрін, відео YouTube пенсії

На рахунки пенсіонерів уповноважені банки зарахували всі заплановані виплати, а “Укрпошта” доставила понад половину (50,29 відсотків) профінансованої суми за квітень. На Херсонщині продовжують доставляти пенсійні виплати за березень.

Із заявами про отримання пенсії за тимчасово зміненим фактичним місцем проживання до органів Пенсійного фонду України звернулись 4 тисячі 175 осіб - щодо виплати в іншому відділенні АТ “Укрпошта”, та 5 тисяч 259 осіб – щодо здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” (АТ “Ощадбанк”).

Популярні новини зараз
Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

пенсіонери, фото: скріншот з відео
пенсіонери, фото: скріншот з відео

В коментарях до повідомлення українці просять вирішити питання щодо ненарахування їм або їхнім родичам пенсійних виплат за лютий-березень 2022 року.

Раніше інформаційний портал Знай писав, уряд виплатив авансом квітневі пенсії, але не всім – хто отримає гроші завчасно.

Також ми інформували, допомога на поховання пенсіонера: у Пенсійному фонді розповіли українцям, як отримати допомогу під час війни.

Крім того, наш портал повідомляв, лікарняний під час війни: у МОЗ розповіли українцям, як оформити документ.