Наразі критичний рівень життєстійкості через війну, яку розв'язала росія, мають лише 2% українців.

Про це свідчать дані соціологічного опитування соцгрупи "Рейтинг".

Так, за даними опитування більша частка громадян (59%) має середній рівень втоми від воєнних дій з росією. Через півтора місяці війни українці демонструють доволі високий рівень життєстійкості - він складає 3.9 з 5.

Зазначимо, що індекс життєстійкості складається із психологічної стійкості та підтримки фізичного здоров’я. Психологічна стійкість пов'язана з інтересом до життя, відчуттям себе корисним, здатністю приймати рішення, наявністю планів на майбутнє та відсутністю жалю за минулим.

Інфографіка групи "Рейтинг"
Інфографіка групи "Рейтинг"

Популярні новини зараз
Гороскоп на лютий-2023 для всіх знаків Зодіаку: таємне кохання Тельців, труднощі Раків та небезпечне 23 число для Козерогів 50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

За даними опитування, наразі нормальний сон мають лише 40 % українців. Аби мати нормальний бойовий дух українці продовжують нормально харчуватися, про це повідомили 83% респондентів. Опитування показало, що 92% українців цікавляться тим, що відбувається навколо, а 82% навіть будуть плани на майбутнє.

Зазначається, що менш стійкими є мешканці сходу, пенсіонери та ті, хто втратили роботу. До того ж опитування показало, що жінки стійкіші емоціонально, ніж фізично. Виснаження у більшості проявляється у сумному настрої та зниженні довіри до інших людей.

Інфографіка групи "Рейтинг"
Інфографіка групи "Рейтинг"

В опитуванні брати участь 1200 громадян України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Його провели 6 квітня 2022 року, завдяки опитуванню телефоном. За даними соцгрупи "Рейтинг" помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Нагадаємо, ринок праці та війна: кожен другий українець залишився без роботи

Раніше Знай писав, показник досягнув 91%: абсолютна більшість українців не вважають, що вони з росіянами один народ

Також Знай повідомляв, скільки українців втратили роботу через вторгнення рф: дані опитування