У Раду внесено новий законопроект щодо кримінальної відповідальності для чоловіків, які нелегально виїхали з країни під час війни. Відповідний документ опубліковано на сайті Верховної Ради.

За час воєнного стану це вже другий подібний законопроект.

Від попереднього законопроекту із аналогічним призначенням цей відрізняється тим, що в ньому немає норми про те повернення всіх чоловіків з-за кордону у 10-денний термін після набуття чинності документом.

Пропонується внести зміни в статтю 332(3) Кримінального кодексу України про Незаконне перетинання держаного кордону України під час дії воєнного стану.

Популярні новини зараз
У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

«Перетинання державного кордону України під час дії воєнного стану особою, яка згідно законом приписана до призовної дільниці (призовником) у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів, або за документами, що містять недостовірні відомості або з приховуванням від прикордонного контролю, - карається штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років», - йдеться в тексті проекту №7268 від 08.04.2022.

Раніше інформаційний портал Знай писав, уряд виплатив авансом квітневі пенсії, але не всім – хто отримає гроші завчасно.

Також ми інформували, допомога на поховання пенсіонера: у Пенсійному фонді розповіли українцям, як отримати допомогу під час війни.

Крім того, наш портал повідомляв, українців на два роки звільнили від сплати популярного податку: кого торкнеться.