У Міністерстві освіт на науки України розробили Методичні рекомендації щодо завершення навчального року в період воєнного стану.

Про це очільник відомства Сергій Шкарлет повідомив у своєму Телеграмі.

Так, стало відомо, що цьогоріч закладам загальної середньої освіти рекомендують самостійно визначити день завершення освітнього процесу. Також викладачів просять ущільнити навчальний процес та передати деякі теми на самостійне опрацювання учнів.

Сергій Шкарлет - фото з Фейсбуку
Сергій Шкарлет - фото з Фейсбуку

Сергій Шкарлет зазначив, що у період воєнного стану вчителям та батькам потрібно особливо увагу звернути на психологічну підтримку дітей. Для цього МОН розробив відповідні матеріали та Телеграм-канал "Підтримай дитину".

Популярні новини зараз
До України підбираються морози: коли й де чекати серйозного похолодання, прогноз на 30 листопада Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Росія збиралася вдарити по Україні ядерною зброєю: що зупинило терористів Українцям можуть зупинити виплату пенсій: у ПФУ розповіли, хто ризикує залишитись без грошей
Показати ще

"Оцінювання, зокрема підсумкове, результатів навчання здобувачів освіти може здійснюватись у разі потреби з використанням технологій дистанційного навчання. Нагадаю, що цього року складання ДПА скасовано. Також в умовах воєнного стану особливо важливо забезпечити права учнів і дати їм можливість продовжувати здобувати освіту, зокрема, в установленому порядку перевести їх на наступний рік навчання, видати свідоцтва досягнень або табелі навчальних досягнень, а також документи про здобуття освіти", - зазначив Шкарлет.

Сергій Шкарлет - фото з Фейсбуку
Сергій Шкарлет - фото з Фейсбуку

За словами Шкарлета, свідоцтво може видати школа за місцем постійного чи тимчасового проживання, якщо дитину зараховано до нової школи. Усі діти, які навчаються зараз не у своїх школах, а також перебувають за кордоном та продовжують навчатися у дистанційному форматі, отримають документ про завершення навчального року.

Нагадаємо, у 2022 році ЗНО для абітурієнтів не буде - що пропонує МОН натомість: "Прозоро і без стресу для дітей"

Раніше Знай писав, студентам хочуть виплачувати 2 тисячі доларів для підготовки до дорослого життя: всього 1 рік, кому пощастить

Також Знай повідомляв, у МОН розповіли, як продовжиться навчальний процес в умовах війни: є два варіанти