Щоб підтримати рідну армію в боротьбі з російським вторгненням, українські художники вирішили створити NFT колекцію. Кошти, зароблені від продажу, будуть перераховані українським Збройним силам.

Про це повідомили в неприбутковій організації Art 4 Peace In Ukraine. За даними організації, кошти від продажів токенов направлять на допомогу армії. Всі лоти проекту розмістили на OpenSea.io -це всесвітньо відомий ринок NFT.

Унікальна колекція NFT демонструє любов до свободи, силу духу і непохитність українського народу. Автори робіт трудяться в різних куточках України.

"Поряд зі створенням шедеврів наші художники борються, займаються волонтерством, збирають кошти і іншим чином підтримують захист і виживання України від російського державного тероризму", – пишуть автори проекту.

Популярні новини зараз
25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста
Показати ще

Вони обіцяють, що "кожна монета, зароблена завдяки цим шедеврам та інвесторам, буде передана нашим невтомним добровольцям і жертвам війни, а також буде витрачена на засоби захисту місцевої оборони".

Нагадавши, що син радниці Бориса Джонсона прибув воювати в Україну в якості добровольця: "я навіть не сказав мамі"