Кабінет Міністрів України затвердив правила продажу та реєстрації авто в період воєнного стану на території країни.

Відповідну норму містить постанова Кабінету Міністрів №190, яку Уряд затвердив 4 березня.

Повідомляється, що всі автомобілі, які придбані або ввезені в Україну, можна буде зареєструвати протягом 90 днів після завершення воєнного стану.

Протягом цих 90 днів компанії зобов'язані внести інформацію про надходження, передачу, реалізацію автомобілів в електронні реєстри, так як на час введення воєнного стану в Україні внесення такої інформації в реєстри тимчасово припинено.

Машини на парковці, скріншот: Youtube
Машини на парковці, скріншот: Youtube

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

"З дня припинення або скасування воєнного стану на всій території України або в окремих її місцевостях суб'єкти господарювання, які здійснили продаж транспортних засобів, зокрема, шляхом укладення договорів купівлі-продажу, зобов'язані протягом 90 днів внести відповідну інформацію до електронного реєстру за місцем знаходження торгових приміщень", — йдеться в документі.

Крім цього, за інформацією Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ (ДСЦ МВС), платне зберігання номерних знаків не зупиняється і їх знищення не буде проводитися. Після того як воєнний стан буде закінчено, українці зможуть закріпити їх на автомобілі.

Нагадавши, українцям показали, як змінилися ціни на ключові продукти в березні: гречка, борошно і хліб Як змінилися ціни на продукти до України з початку російської агресії.

Раніше знай писав, Vodafone і Київстар перестали працювати в Херсонській області: в компаніях дали перший коментар

Також Знай повідомляв, бояться дізнатися правду: у Росії заблокували Facebook, Twitter і магазини додатків. У Росії продовжують блокувати сайти.