Росія почала повномасштабну війну проти України через що від неї відвернулися практично всі країни світу. Зокрема і Німеччина, в якій крім санкцій почали відмовлятися від продуктів російського виробництва. Про це повідомляє telegram-канал "Інсайдер Україна".

Злочини російської влади проти українського народу викликали бурю емоцій у країнах по всьому світу. Люди масово виходять на мітинги, бізнес йде з РФ, вводяться жорсткі санкції.

Російські товари в Німеччині. Фото: telegram
Російські товари в Німеччині. Фото: telegram

У Німеччині вирішили відмовитися від товарів російського виробництва. Ті товари, що ще залишилися на полицях магазинів віддають людям по 50% знижці. Відповідні знімки зробили відвідувачі магазинів. Втім, навіть знижка не мотивує людей купувати російські товари.

"Ці російські товари розпродаються і більше замовлятися не будуть. Ми розриваємо зв'язок з цим російським постачальником", йдеться в оголошенні.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Скрін telegram
Скрін telegram

Варто відзначити, що з РФ масово йде бізнес, багато компаній припинили співпрацю через війну з Україною, яку почав Володимир Путін. Також серйозного удару було завдано по економіці РФ.