В Україні вже 7-й день триває повномасштабна війна, яку розпочав президент РФ Володимир Путін. Кремль сподівався захопити Україну за пару днів, але план з тріском провалився. Так, в мережі з'явилася фейкова інформація нібито окупанти активно просуваються вглиб країни, пише telegram-канал "Алгоритм".

Російські окупанти програють війну, яку самі ж почали. Українські захисники показали справжню стійкість. Відсіч дають не тільки військові, а й мирні люди. У зв'язку з цим окупанти намагаються хоч як вплинути на дух українців і поширюють фейки.

Карта. Фото: telegram
Карта. Фото: telegram

Карта. Фото: telegram
Карта. Фото: telegram

Так, окупанти почали поширювати карту, яка показує що нібито значна території України знаходяться під контролем загарбників. Українців закликають не вірити фейкам і завжди перевіряти інформацію. Насправді російські війська не контролюють тили і значну частину території, що просунулася.

Популярні новини зараз
Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Путін може завдати ядерного удару: розвідка звітувала про можливі цілі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще