Російська Федерація продовжує вести загарбницьку війну проти України, не зупиняючись ні перед чим. Деякі плани окупантів викликають відвертий подив.

Наприклад, про намір повернути в крісло українського президента-втікача Віктора Януковича повідомляє «Українська правда», посилаючись на інформацію розвідки.

«Президент-втікач Віктор Янукович наразі перебуває у Мінську, Кремль готує його до спецоперації, щоб спробувати оголосити "президентом України", повідомляє українська розвідка», - йдеться у повідомленні.

Отримані дані вказують на можливу підготовку Кремлем якоїсь інформаційної операції чи акції, яка б мала на меті повернення в Україну екс-президента Януковича. Можливо також, що незабаром буде оприлюднено публікацію найближчим часом звернення від його імені до українського народу.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Нагадаємо, президентів України "засунули" в одну матрьошку - зібралися всі, крім Януковича.

Крім того, переплавили в багет: "золотий батон" Януковича засвітився на показі мод у Парижі, курйозні кадри. Зниклий золотий батон, який зберігався в резиденції втікача Віктора Януковича, "засвітився" на показі мод у Парижі.
ЗСУ вдалося захопити відразу шість нових ворожих танків, а також відсунути окупантів до кордону.