Радбез РФ дозволила Путіну використовувати армію в Донбасі.

Президент Росії Владімір Путін вніс до Ради Федерації звернення щодо використання російської армії за межами країни. Про це повідомив телеграм-канал

Текст звернення президента у Раду Федерації:

"На підставі пункту "г" частини 1 статті 102 Конституції Російської Федерації, і відповідно до Договору про дружбу, співробітництва та взаємної допомоги між Російською Федерацією та Луганською народною республікою, вношу пропозицію про прийняття постанови Ради Федерації Федерального зібрання Російської Федерації про погодження використання Збройних Сил Російської Федерації за межами території Російської Федерації на основі загальновизнаних принципів та норм міжнародного права".

Популярні новини зараз
Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам" Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут"
Показати ще

Речниця Путіна, Матвієнко заявила, що звернення Путіна вже пройшло читання у комітетах та рішення приймає палата. Матвієнко наголосила, що це мають бути миротворчі сили.

Раніше стало відомо, що санкції запровадили стосовно 5 російських банків у Британії, та зупинили сертифікацію "Північного потоку-2" у Німеччині. Рада ЄС заявила, що впроваджуватиме санкції через вторгнення в Україну.

Нагадаємо, раніше в Британії назвали характеристику російського президента, Путін - безсмертний вампір з планами світового панування

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія повторює грузинський сценарій 2008 року, полінувалися переписати текст.

Також "Знай.ua" писав, що Рада засудила визнання незалежності "Л/ДНР", Росію загрожують "відрізати" від усього світу.