У супермаркетах АТБ можуть зникнути кілька категорій популярних продуктів харчування. Регулювання цін, до якого вдалася влада, не пішли на користь власникам магазинів і супермаркетів.

Про це заявив генеральний директор АТБ-Маркет Борис Марков. За його словами, прийняті урядом нові правила щодо торгової надбавки на стратегічні харчові продукти в 10% може призвести до відмови великих торгових точок від даної продукції.

За словами директора АТБ, 10% надбавка не покриє витрат операторів ринку на логістику, сезонне списання та інші операційні послуги.

Марков заявив, що поки "реалізація соціально-значущих продуктів в магазинах нашої торгової мережі зупинятися не буде. А ось У інших операторів ринку-питання відкрите".

Популярні новини зараз
"Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Кинувся просто під колеса: коли не вдалося вручити повістку, працівник ТЦК пішов на крайні заходи Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..." Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає
Показати ще

Також Борис Марков підкреслив у важливості діалогу між владою і представниками рітейлерів.

Нещодавно появилася інформація, що супермаркет АТБ розпродає останню продукцію фабрики. У одному з магазинів підтвердили, що старий товар розпродається, а нових поставок не заплановано.

Однак, офіційної заяви від керівництва АТБ не надходило. Невідомо, чому поставки закінчилися. Чи то компанія Roshen відмовилася продавати свою продукцію для АТБ, чи то супермаркети не захотів з якихось причин закуповувати смаколики.

Нагадаємо, раніше покупниця дала ляпас касиру на очах у всього супермаркету.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці більше не побачать Roshen В АТБ - на полицях останні цукерки.

Також "Знай.ua" писав, що українцям телефонують "з Приватбанку" і виманюють дані