Поранена дівчина, яку рятували та збирали по крихітках лікарі, зважилася прокоментувати те, що сталося у трагічну ніч.

Дівчина постраждала якнайважче, це 22-річна Жанна Шарова. У своєму коментарі для ТСН, вона зізналася, що не знала ні як звати цього хлопці, ні прізвище, а все тому, що у нічні караули майже не заступала.

У неї потрапили три кулі, внаслідок чого було пошкоджено хребець, кишечник, печінку, і було втрачено багато літрів крові. Вона пройшла через серйозні операції, втратила півтора метри кишки, але, за прогнозами лікарів, ще зможе знову ходити.

Жанна Шарова. Фото: YouTube
Жанна Шарова. Фото: YouTube

Дівчина заявила, що не те що не мала конфлікту з підозрюваним, вона навіть його не бачила до тієї ночі.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Я цього чоловіка взагалі не знаю. Я тільки запам'ятала його лице. Ні імені, ні прізвище я його не знала. Я дуже рідко заступала у цей караул, там де срочна служба. Я не знаю, чому він так вчинив", - заявила Жанна.

Нагадаємо, 27-го січня, у Дніпрі у військовій частині на ПМЗ 20-річний солдат відкрив вогонь по товаришах по службі, п’ятеро загибли. Пізніше, Артемія Рябчука, який розстріляв товаришів по службі, затримали правоохоронці. Як виявилося, він вирішив здатися сам. Солдат повідомив деталі злочину.

Нагадаємо, раніше рідна сестра "дніпровського стрілка" Артема Рябчука зізналася про "підозріле" у переписці.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нові подробиці у справі Дніпровського стрілка Артемія Рябчука. Він вирішив відмовитися від усіх своїх свідчень.

Також "Знай.ua" писав, що поліція продовжує пошук жінки, яка підвозила Артемія Рябчука у ніч розстрілу.