Діти від чотирнадцяти років мають право отримати "ковидну тисячу". Про це повідомляє телеграм-портал Міністерства цифрової трансформації.

З 19 2021 року Грудня вакциновані українці отримують тисячу гривень за повний курс вакцинації. Для цього потрібно бути зареєстрованим в додатку" Дія " і зробити два щеплення якийсь із зареєстрованих в нашій країні вакцин.

Додаток “Дія”, фото Міністерство цифрової трансформації України
Додаток “Дія”, фото Міністерство цифрової трансформації України

На даний момент на дану послугу було подано 8,2 мільйона заявок, оформлено 9,3 мільйона карток і витрачено два з половиною мільярди гривень.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату
Показати ще

З 17 лютого розраховувати на тисячу гривень можуть діти від чотирнадцяти років. Для цього треба.

  • Відкрити карту епідтримки в одному з банків-партнерів;
  • Подати заявку в додатку" Дія " — натиснути послуги 👉 🏻 підписка 👉 🏻 отримати допомогу.

Крім цього, розширився перелік потреб, на яку можна витратити "ковидну тисячу". Тепер на ці гроші можна придбати спортивні товари, Канцтовари або освітні курси.

Додаток Дія, скріншот з відео
Додаток Дія, скріншот з відео

Раніше ми повідомляли, що "зелені" сертифікати почали масово скасовувати. Навіть незважаючи на те, що випадків по всьому світу стає тільки більше, ряд країн прийняли рішення призупинити дію сертифікатів. Йдеться зокрема про уряд Литви.