У Рівненській області знайшли сплячу виховательку, поки діти бігали без нагляду.

Батьки прийшли забирати своїх дітей, які поскаржилися на те, що були голодні і їли лише одне смажене яйце.

Після цього батьки попрямували до завідуючої і знайшли її сплячою у себе в кабінеті.

Дитячий садок
Дитячий садок

"Ми підійшли до неї, почали її будити. Він її несло реально алкоголем. Коли приїхала швидка, її запитали: що вживали? Вона сказала: коньяк. Запитали, скільки. Сказала, дві пляшки. Я це чула своїми вухами", - повідомила одна з батьків дитини.

Популярні новини зараз
путін намагається закінчити війну в Україні з вигодою для себе, паніка в Кремлі досягає піку Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе" Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде"
Показати ще

За словами заступника керівника Рівненського Центру екстреної медичної допомоги Олега Ушкевича, у жінки після обстеження артеріальний тиск і частота серцевих скорочень були в нормі, проте спостерігалося харчове отруєння.

Батьки звернулися до відділу освіти, де вже проводяться службові перевірки. Завідуюча спочатку пішла на лікарняний, а потім написала заяву на звільнення.

Дитячий садок
Дитячий садок

Раніше портал Знай.uа повідомляв 27 тисяч гривень за дитину і штрафи: українцям показали ціни в дитячому садку, найняти няню дешевше.

Також ми повідомляли, сніданок 30.67 гривень, 20 з них - за рахунок батьків: скільки коштує меню в шкільних їдальнях. В останні кілька місяців багато українських батьків, які займаються вихованням дітей шкільного віку, стурбовані ситуацією навколо так званого нового шкільного харчування.

Також ми повідомляли Рада збільшила розмір аліментів: платитимуть бабусі, брати і вітчими