Президент України Володимир Зеленський зараз проводить зустріч з представниками іноземних засобів масової інформації.

В ході цього заходу він заявив, що наша країна завжди вдячна будь-якій іноземній підтримці, на тлі безлічі статей західних ЗМІ про те, що РФ може зовсім скоро почати вторгнення, проте подібна інформація сильно б'є по економіці держави.

Володимир Зеленський, фото: Instagram
Володимир Зеленський, фото: Instagram

А зараз Володимир Зеленський, на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 9,2 мільйонів чоловік, і де він періодично розповідає про досягнення уряду, нововведення і так далі, з'явилася публікація всього з декількома дуже точними пропозиціями.

"У нас дуже мужній народ. Ми всі прагнемо миру, але в будь-який момент готові захищати нашу державу. Я не тільки Президент. Я батько, син, чоловік. У нас є що захищати — Україну і наші сім'ї", - зазначив він з посмішкою на обличчі.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Переодягнені актори в росії "виповзли" на сцену п'яні: подають "прекрасний" приклад дітям Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Володимир Зеленський - фото з Фейсбуку (В.Зеленський)
Володимир Зеленський - фото з Фейсбуку (В.Зеленський)

"Краса😍", "Говоріть за себе, пане Президенте, український народ не хоче і не повинен брати участь у цій провокації, підготовленій американцями", "Ця людина нам обіцяла закінчити війну будь-якими способами, а тепер хоче, щоб ми українці воювали з росіянами і білорусами", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, тисячам українців безкоштовно замінять вікна і утеплять стіни - в Кабміні назвали чіткі терміни

Як повідомляв "Знай.ua", українці активно скуповують житло за програмою Зеленського: більше півтори тисячі договорів на 1,318 млрд грн

Знай.ua писав, Володимир Зеленський провів плідні переговори з Джо Байденом: розглянули плани на майбутнє та фінансову допомогу для України