На перевалі Зігана в понтійських горах, недалеко від турецького кордону, був помічений величезний золотий промінь, схожий на притягуючі промені НЛО, які можна побачити в науково-фантастичних фільмах.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Місцеві жителі були заплутані, побачивши гігантський притягуючий промінь протягом трьох годин, оскільки вони стверджують, що "ніколи раніше не бачили нічого подібного".

Величезний золотий промінь був помічений на перевалі Зігана в понтійських горах в провінції Гюмушане, недалеко від кордону з провінцією Трабзон на північному сході Туреччини.

Рідкісне явище було відображено з об'єктів гірськолижного центру Зігана Гумуськак на висоті 2100 метрів над рівнем моря.

Популярні новини зараз
Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Ті, хто записав це, стверджували, що величезне золоте світло сяяло на схилах перевалу Зігана з однієї точки близько трьох годин.

НЛО
НЛО

Представник місцевого гірськолижного центру Абдулла Ероглу сказав, що вони бачили безліч приголомшливих видів на цьому місці раніше, але ніколи не бачили таких, як зараз.

Він додав: "Ми завжди рекомендуємо нашим відвідувачам подивитися унікальні види на Зігану. Їм пощастило побачити найдивовижнішу сцену сьогодні. Цей промінь світла падав на схили Зігани дуже довго. Ми також знімали цю сцену на наші мобільні телефони. Це було схоже на щось з науково-фантастичного фільму".

Промені світла-звичайна концепція в науково-фантастичних фільмах, оскільки їх часто можна побачити сходяться з інопланетних космічних кораблів, щоб переносити людей на землі в НЛО.

Нагадаємо, що супутники відомого мільярдера перелякали цілий материк.