Уряд Нової Зеландії вирішив значно зменшити кількість тютюнових магазинів, а також заборонити продавати цигарки всім, хто народився після 2008 року.

Після того, як новий закон набере чинності, всім хто народився після 2008 року, протягом усього життя буде заборонено купувати цигарки. У Новій Зеландії також скоротять кількість магазинів, які зможуть продавати тютюнову продукцію — приблизно з 8 тисяч до менше ніж 500 точок, передає BBC.

Цигарки
Цигарки
dtkt.ua

Місцева влада вважає, що це ефективний спосіб боротьби з курінням. Це може що дозволити зробити Нову Зеландію першою країною, яка повністю позбавиться тютюнової продукції.
Закон набере чинності вже цього року, однак вікові обмеження настануть у 2023-му. Також влада хоче знизити легальну кількість нікотину в тютюнових виробах до "дуже низького рівня".

цигарки
цигарки

Варто зазначити, що цей закон не буде поширюватиметься на вейпи. Зазначається, що у Новій Зеландії курять близько 13% жителів — це на 5% менше, ніж десятиліття тому. Країна хоче зменшити цей показник до 5% до 2025 року.

Популярні новини зараз
Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще