Уряд Нової Зеландії вирішив значно зменшити кількість тютюнових магазинів, а також заборонити продавати цигарки всім, хто народився після 2008 року.

Після того, як новий закон набере чинності, всім хто народився після 2008 року, протягом усього життя буде заборонено купувати цигарки. У Новій Зеландії також скоротять кількість магазинів, які зможуть продавати тютюнову продукцію — приблизно з 8 тисяч до менше ніж 500 точок, передає BBC.

Цигарки
Цигарки
dtkt.ua

Місцева влада вважає, що це ефективний спосіб боротьби з курінням. Це може що дозволити зробити Нову Зеландію першою країною, яка повністю позбавиться тютюнової продукції.
Закон набере чинності вже цього року, однак вікові обмеження настануть у 2023-му. Також влада хоче знизити легальну кількість нікотину в тютюнових виробах до "дуже низького рівня".

цигарки
цигарки

Варто зазначити, що цей закон не буде поширюватиметься на вейпи. Зазначається, що у Новій Зеландії курять близько 13% жителів — це на 5% менше, ніж десятиліття тому. Країна хоче зменшити цей показник до 5% до 2025 року.

Популярні новини зараз
"Київстар" анонсував нові тарифи але не всім сподобається Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще