Курсантка Черкаського інституту пожежної безпеки має неймовірну схожість з Моною Лізою з відомої живописної картини Леонардо да Вінчі.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій у соцмережі Facebook опублікувала фотографію курсантки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Вікторії Сердюк, яка зовні дуже сильно схожа на всесвітньо відому Мону Лізу з полотна "Портрет пані Лізи Джокондо" італійського художника Леонардо да Вінчі.

Знімок зробив український фотограф Сергій Федоренко.

Вікторія Сердюк і Мона Ліза
Вікторія Сердюк і Мона Ліза

"Ми вражені такою схожістю нашої курсантки ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Вікторії Сердюк із пані Лізою дель Джокондо. Ми впевнені, що за цією загадковою усмішкою Вікторії ховається справжній сталевий характер, залізна воля і прагнення зробити цей світ безпечнішим для усіх нас!" - написали в публікації.

Популярні новини зараз
В українських водіїв хочуть почати конфісковувати автомобілі на потреби ЗСУ: хто може втратити "залізного коня" путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" В Україні назріває дефіцит солодкого перцю: що говорять аграрії Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Схожість у зовнішності молодої курсантки і відомої Мони Лізи дійсно вражає. Вікторія має подібні риси обличчя, а фотограф відмінно передав ту чарівну атмосферу і зробив задній фон практично в точності, як на полотні Леонардо да Вінчі.

Нагадаємо, амеріканці з Техасу раптово переїхали в село під Києвом і закохалися в голубці: орали на городі і наїли боки

Як повідомляв Знай.uа, ми більше не побачимо цих милих істот? Коали, що стали символом Австралії, можуть назавжди зникнути

Також портал Знай.uа писав, як виглядає рідний будинок принца Філіпа, де він з'явився на світ: вишукана Греція до знайомства з Єлизаветою II