В Одеській області утворилися масштабні пожежі, в Нижньодністровському національному парку горять Дністровські Плавні. У суботу, 15 Січня, вогнем було охоплено п'ять гектарів, проте майже ураганний вітер роздуває полум'я і жене його все далі і далі.

Про це стало відомо завдяки повідомленням одного з українських телеканалів, а також відео з новинних каналів в месенджерах.

За інформацією представників ДСНС України, пожежа охопила вже більше 5 гектарів землі. На трасі "Одеса-Ріні", до якої впритул підходять очерети, погана видимість через димову завісу.

Популярні новини зараз
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців У Європі хочуть залишити українських біженців без житла Графіки відключення світла можуть скасувати Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Показати ще

Поширення вогню складно контролювати, тому що пожежні машини не можуть під'їхати до всіх вогнищ загоряння.

"Полум'я охопило приблизно 5 гектарів. На місці працюють пожежники. Гасіння ускладнюється через сильний вітер і відсутність під'їздів до осередків загоряння", — йдеться в повідомленні ДСНС.

В Одеській області горить природний парк "Нижньодністровський", фото: Думська
В Одеській області горить природний парк "Нижньодністровський", фото: Думська

Пожежники зазначають, що очерет зараз горить двома окремими осередками. Іскри летять у бік дачних будиночків кооперативу "Ватерсіті", і співробітники ДСНС зосередили свої зусилля, щоб не допустити пожежі там. Працюють три одиниці техніки та 12 рятувальників.

Раніше повідомляли, група українців вирішили залізти на Говерлу незважаючи на погану погоду: лавина зійшла несподівано і поховала туристів.

Як повідомляв Знай.uа, важливі поради перед тим, як занурити себе в ополонку на Хрещення Господнє: підготуйтеся перед 19 січня.

Знай.uа писав, дружина українського футболіста розбилася в ДТП: зачепила евакуатор і полетіла у відбійник.