7 січня школярі під Новосибірськом знайшли коробку з-під яєць з дитиною. Про це повідомляє портал ngs24.ru.

Подія трапилася в селі Соснівка. Шоковані школярі спробували зловити машину, але ніхто не зупинявся, тоді один з них подзвонив батькам, які схопили перші-ліпші під руки ковдри і помчали за дитиною. Це не дивно, адже погода на вулиці була двадцять градусів морозу.

На цей час дівчинку доставили в лікарню, а слідчі шукають матір дитини. Правоохоронцями було порушено кримінальну справу за фактом вбивства новонародженого ситуацію прокоментував голова Держдуми Володимир Володін у своєму телеграм, заявивши що батьки новонародженого немовляти-нелюди.

Популярні новини зараз
У космос відправили 2,5 тисячі медуз - повернулися 60 тисяч: результат експерименту NASA налякав учених Долар наблизиться до 50 гривень: валюта стрімко зростає в ціні За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг Розшук від ТЦК не вічний? Юристи пояснили, коли він втрачає силу
Показати ще

Батьки одного з підлітків Анна і Дмитро Литвинови збираються стати прийомними батьками малятка. Кажуть, що вони завжди мріяли про дочку.

Раніше повідомляли, у 2022 році зарплати чиновників планують підвищити: хто в Кабміні отримуватиме понад 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми-втома , прискорений пульс і температура. Про це стало відомо завдяки заявам голови медичної асоціації ПАР Анжеліки Кутзе

Також Знай повідомляв, штраф 360 гривень або півроку позбавлення волі: водіїв, які їздять "на газу", попередили про нові покарання. Депутати Верховної Ради планують пом'якшити покарання за несертифіковане газобалонне обладнання для автомобілів в нашій країні.