У мережі з'явилася інформація про те, що відомий мопед "Карпати" отримає нове втілення

У всіх сферах виробництвах в останні роки "ретро" користується популярністю, тому багато знайомих і популярні в минулому столітті речі знову можна купити. Природно, така тенденція не оминула і мототехніку. Український стартап Delfast займається розробкою електричного мотоцикла, який стилізований під легендарний український мопед "Карпати". Про це повідомляє Інформаційний портал "Motor Media Review", повідомляв Hyser.

Мопед Карпати. Фото: MMR
Мопед Карпати. Фото: MMR

За останні роки транспортні засоби на електричних установках заслужили інтерес і довіру публіки, тому українські стартапери почали розробку компактного електричного велосипеда, який візуально буде оформлений під знаменитий український мопед "Карпати".

Варто відзначити, що нове втілення класичної моделі вийде більш компактним, ніж оригінал. Наприклад, колеса в електро-байку матимуть 16 радіус, а не 19. Кермо буде досить високим, а база навпаки, коротким. Мопед збереже педальний привід, а також буде уніфікований з уже існуючою моделлю Delfast Top 3.0 і буде орієнтований на іншу аудиторію споживачів.

Популярні новини зараз
Поки гинуть українські діти, зрадниця Регіна Тодоренко радіє, що задовільняє росіян Українців змусять платити 5 грн за кВт: вже заявляють, що новий тариф "не відповідає реальності" "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Виробництво мопедів проходитиме вже не у Львові, на ЛМЗ, як колись, а на іншому підприємство, назва якого, правда, поки що не розкривається.

Нагадаємо, Мопеди" Карпати " почали вироблятися на Львівському мотозаводі навесні 1981 року. Через п'ять років модель отримала рестайлінг, який назвали просто "Карпати-2". Всі мотоцикли з модельного ряду" Карпат " були мокиками, тобто оснащувалися моторами з об'ємом близько 50 кубічних сантиметрів без педалей.

Нагадаємо, Українська пара "оживила" автентичний горбатий "Запорожець" і вирушає на перегони у Монте-Карло

Як повідомляв Знай.ua, у ГАЗ-21 був "будинок на колесах" ще коли Ілон Маск про нього не думав: "Запізнилися років на 40"

Знай.ua писав, кладовище забутих, але легендарних автомобілів знайшли в ангарі: тайник, з яким комусь пощастило