Українцям вирішили показати, на скільки відрізняються споживчі ціни в Україні та Казахстані. При цьому, порівняли і середні зарплати, які отримують місцеві жителі.

Ось, наприклад, в Казахстані середня зарплата становить 568 доларів, а в Україні 497, проте ціни відрізняються значно.

Наприклад, хліб пшеничний в українських магазинах продають по 20 гривень, а ось в Казахстані в два рази дешевше - всього 10.

Супермаркет, фото: znaj.ua
Супермаркет, фото: znaj.ua

Десяток яєць також в два рази дорожче, ніж в ще днями страждає від протестів Казахстані-46 проти 23 гривень.

Популярні новини зараз
Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати "Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім
Показати ще

Різниця в ціні на соняшникову олію незначна - 57 гривень в Україні проти 47 гривень в Казахстані. Особливої уваги варта улюблена крупа українців-звичайно ж гречка. Різниця вже більш, ніж в 2 рази. Якщо нам з вами її продають по 63 гривні за кілограм, то в Казахстані просять всього лише 31 гривню в середньому.

Ціни на продукти, фото: скріншот з відео
Ціни на продукти, фото: скріншот з відео

Ціни на борошно дивують не менше - 38 гривень проти 12 за кілограм. Ну, і звичайно ж молоко - 24 гривні проти 15. Як ми бачимо, ціни відрізняються кардинально, і це незважаючи на те, що зарплати у нас нижче, хоч і незначно.

Супермаркет, кадр з відео
Супермаркет, кадр з відео

Чи зміниться у них в країні щось після перевороту, який стався на початку січня - невідомо, занадто мало часу пройшло, щоб робити якісь висновки. А ось ціни в Україні продовжують зростати, і як кажуть експерти, ця тенденція продовжиться, при чому в усьому світі.

Супермаркет, фото: Знай.ua
Супермаркет, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що в Україні хочуть ввести талони на їжу: радник Зеленського Олег Устенко розповів, як працюватимуть "продуктові чеки"

Раніше повідомлялося, що українцям показали, як в США надходять з простроченими продуктами

Також, черешня по 1500 і сало по 450: українці порівняли ціни на улюбленому ринку Миколи Тишенка і в місті президента.