Українці нерідко звертаються за допомогою до Бога, щоб вирішити свої негаразди, попросити здоров'я та інших благ. Різдво Христове і Святвечір - це особливі свята, які не тільки збирають всю сім'ю разом за одним столом і віщують початок чогось хорошого, але і дають можливість найзаповітнішим бажанням здійснитися.

Всім відомо, що молитися потрібно з чистою душею. Дуже важливо, щоб людина, яка приступає до цього потаємного моменту вигнала з серця образи, роздратування і гіркоту. Також головне вірити і щиро просити, не лихословити і не бажати поганого.

Цю молитву потрібно читати на Святвечір 6 січня, напередодні Різдва.

Молитва за дітей, кадр з відео
Молитва за дітей, кадр з відео

Популярні новини зараз
Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

"Всемогутній Боже, Отче наш небесний, дякуємо Тобі за невимовний дарунок благодаті, який Ти дав цілому людству в народженні Немовляти-Христа у Вифлиємі понад 2000 років тому.Його проголосив Твій ангел тієї святої ночі, котру нині ми пригадуємо.

Нехай незбагненна таємниця втілення Твого Єдинородженого Сина – Слова, що сталося Тiлом, – зігріє наші серця та душі і наповнить їх втіхою та палким бажанням, подібно до пастухів у полі, поспішати до Його вифлиємських ясел і служити Йому.

Допоможи нам у правді та дусі щирого каяття радіти в день Різдва нашого Спасителя, щоб ми в щирій та живій вірі могли приєднатися до пісні хвали ангелів, радості пастухів і подиву мудреців зі Сходу.

Нехай в цю святу ніч Христос знову народиться в наших душах, щоб правда, любов і викуплення, які Він приніс нам, від нині і повіки залишалися у нашому житті та наших серцях.

Дай, Господи, щоб ми, подібно до Діви Марії, все, що пов’язане з Немовлям Ісусом, зберігали це у своїх серцях і розважали над ним.

Тепер, коли Ти вчинив нас причетними до слави Твого Сина тут, на землі, даруй нам Твоєї благодаті розділити Його славу на небесах. Бо Він живе і царює з Тобою, Отче, і зі Святим Духом – нині і повіки вічні. Амінь"

Різдво святого Миколая Чудотворця, фото: Facebook
Різдво святого Миколая Чудотворця, фото: Facebook

Нагадаємо, як українці святкували Різдво 200 років тому: кому варили кутю, хто такий дід і навіщо лякати дерева

Як повідомляв Знай.uа, рецепт "багатої" куті від Володимира Ярославського з "МастерШеф": з лохиною, журавлиною і узваром

Також портал Знай.uа писав, чого категорично не можна робити перед Різдвом і які молитви до Всевишнього варто прочитати ввечері