В Українському центрі оцінки якості освіти назвали дати подачі заявок для проходження пробного ЗНО у 2022 році.

Отже, реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться у другій половині березня, пройде з 5 по 22 січня.

Пробне ЗНО
Пробне ЗНО

"Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбувається з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання", - зазначили в УЦОЯО.

Зареєструватися на пробне ЗНО можна на сайтах відповідних регіональних центрів оцінки якості освіти. Варто нагадати, що вартість одного пробного ЗНО для одного учасника становить близько 300 грн (у регіонах ціни відрізняються).

Популярні новини зараз

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Графік проведення пробного ЗНО у 2022 році:

  • 19 березня - з української мови, української мови та літератури;
  • 26 березня - з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщена інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а потім результати проходження тестування.

Результати тестування З української мови, української мови та літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Пробне ЗНО
Пробне ЗНО

Нагадаємо, в заліковці двійки-трійки, а стипендія капає - фінська система освіти змусить українських студентів завити від заздрості

Як повідомляв Знай.uа, продукти за "тисячу Зе", новий вихідний і "ні" військкоматам для жінок - які вимоги висунули Володимиру Зеленському

Також портал Знай.uа писав, що родителі зацькували дитину за відмову мами здавати 5 тисяч на подарунок вихователям: "Жлобихи кінчені"