У глобальному месенджері Telegram стався масштабний збій, про що скаржаться користувачі з багатьох великих міст України та Росії.

Наявність поломки добре простежується на сайті Downdetector, де за останню годину повідомили про неполадки близько трьох тисяч користувачів. Вони скаржаться на те, що спостерігаються проблеми з відправкою повідомлень і недоступністю коментарів. Хоча хтось вже і пише, що частина функцій повертається в стабільний стан, тому переживати з приводу того, що повториться Жовтнева ситуація - не варто. Можна відзначити, що більшість скарг приходить від жителів Львова, Києва, Харкова, Санкт-Петербурга і Москви.

Користувач за комп'ютером, скріншот: Youtube
Користувач за комп'ютером, скріншот: Youtube

Тоді, наскільки ви пам'ятаєте, на початку жовтня користувачі з усього світу не могли скористатися соціальними мережами Facebook, Instagram, а також месенджером WhatsApp. Проблема тривала протягом довгих 5-6 годин. За цей час Марк Цукерберг втратив близько 6-7 мільярдів свого статку, а Telegram навпаки - придбав мільйони нових користувачів, яким потрібно було спілкування під час Всесвітнього збою.

"Відчуваєте дуже повільний час завантаження", "Не працює в Узбекистані", "Вже 30 хвилин висить", - пишуть користувачі в коментарях.

Популярні новини зараз
4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

Downdetector
Downdetector

Нагадаємо, главу Facebook Марка Цукерберга і його дружину звинуватили в домаганнях і дискримінації: "Висміював колір шкіри і приставав"

Як повідомляв "Знай.ua", Instagram почне "виганяти" підлітків, які провели в соцмережі занадто багато часу

Знай.ua писав: "Марк, ти спиш?": мережу заполонили меми на тлі збою в Fаcebook