Відомий український доктор Євген Комаровський напередодні Нового року вирішив заговорити на серйозну тему, а саме - безпеку їжі на свята.

Новий пост був опублікований на його сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є. Регулярно він дає поради молодим мамам, які стосуються дітей, а також просто про все, що стосується здоров'я.

Скрін, Instagram Комаровський
Скрін, Instagram Комаровський

Цього разу сталося те ж саме. Євген Комаровський вирішив розповісти про безпеку їжі в свята.

У цей період, як показує статистика, істотно зростає число отруєнь продуктами, зокрема серед дітей. Тому варто бути особливо акуратними.

Популярні новини зараз
Окупанти обрали наступну цiль для наступу на Донбас, ЗСУ вже відбили декілька атак Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." Кирило Буданов з ГУР впевнений, що рф не зупиниться на Донбасі: "Ми не будемо торгувати територіями" Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня"
Показати ще

Пов'язано це з тим, що господині готують величезну кількість їжі до свята, і вживають її протягом тривалого часу. Звідси і виходять отруєння.

Скрін, відео YouTube діти
Скрін, відео YouTube діти

Потрібно завжди враховувати той факт, що дитячий організм досить ніжний, і завжди потребує виключно свіжої їжі. Тому їжа, яка кілька годин стояла на столі, а потім ще зберігалася деякий час в холодильнику не підходить. Потрібно завжди годувати дитину свіжим.

Також, ні в якому разі не можна допустити, щоб діти переїдали в свята, і зберігали звичний для них режим сну і неспання.

Також, варто враховувати, що величезна кількість випадків отруєння відбуваються через їжу, яку ви замовляєте на свята додому.

"Пам'ятайте про необхідність регулярного приготування для дитини свіжої їжі, незважаючи на велику кількість приготовленої в свята їжі" - йдеться в повідомленні під постом.

Нагадаємо, що Доктор Комаровський пояснив, чи можуть молоко і сир нашкодити здоров'ю дитини :" не морочте собі голову"

Раніше повідомлялося, що Доктор Комаровський назвав основні причини розладу сну у дітей

Також, Євген Комаровський розвінчав міф, що тримав у страху мам і бабусь