Українець записав на відео мишу, яка бігала поруч з випічкою в магазині. Відповідне відео з'явилося на телеграм-порталі чорний список.

На українські магазини систематично скаржаться прості громадяни. Незалежно від міста, претензії ідентичні: недбалість персоналу, бруд і неуважність, а також таргани і мурахи.

Скрін, відео YouTube магазин
Скрін, відео YouTube магазин

Продукція, яка реалізується на полицях українських маркетів також залишає бажати кращого.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

На один з магазинів у Білій Церкві поскаржилися незадоволені клієнти. До скарги було додано відео, на якому можна побачити мишу поруч з випічкою.

"Помітили цікаву" начинку " до піци. #Біла_церква, Київська область

Фолловери прокоментували даний пост.

"Все як завжди"; "їм же теж їсти хочеться"; "яке миле створіння))));" Ну і що? А якщо вони там її годують, містять? Ось і погуляти випустили", - повідомляють вони.