Українцям розповіли, чи впливатимуть гроші за вакцинацію проти COVID-19 на призначення субсидії.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Мінсоцполітики.

Так, стало відомо, що на призначення житлової субсидії не впливають кошти, отримані за вакцинацію за програмою "єПідтримка".

Оформлення субсидії, кадр з відео
Оформлення субсидії, кадр з відео

"Наразі громадяни, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, почали отримувати кошти у сумі 1 тисячі гривень за програмою "єПідтримка". Повідомляємо, що отримання зазначених коштів не впливає на право громадян одержувати житлову субсидію, а також не зменшує розмір житлової субсидії", - зазначили у Мінсоцполітики.

У Мінсоцполітики розповіли, що ця виплата є одноразовою, тому вона не враховується до сукупного доходу домогосподарства під час розрахунку розміру субсидії, тому не позначиться на розмірі житлової субсидії у майбутніх періодах.
Таким чином, щеплені громадяни можуть отримувати відповідні кошти без втрати права на субсидію або зменшення її розміру.

Популярні новини зараз
У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще