Українцям розповіли, чи впливатимуть гроші за вакцинацію проти COVID-19 на призначення субсидії.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Мінсоцполітики.

Так, стало відомо, що на призначення житлової субсидії не впливають кошти, отримані за вакцинацію за програмою "єПідтримка".

Оформлення субсидії, кадр з відео
Оформлення субсидії, кадр з відео

"Наразі громадяни, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, почали отримувати кошти у сумі 1 тисячі гривень за програмою "єПідтримка". Повідомляємо, що отримання зазначених коштів не впливає на право громадян одержувати житлову субсидію, а також не зменшує розмір житлової субсидії", - зазначили у Мінсоцполітики.

У Мінсоцполітики розповіли, що ця виплата є одноразовою, тому вона не враховується до сукупного доходу домогосподарства під час розрахунку розміру субсидії, тому не позначиться на розмірі житлової субсидії у майбутніх періодах.
Таким чином, щеплені громадяни можуть отримувати відповідні кошти без втрати права на субсидію або зменшення її розміру.

Популярні новини зараз
Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємні сюрпризи Овнів, нове кохання Водоліїв та скиглення Скорпіонів Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще