Мати власне житло – це мрія майже кожного українця. Купівля житла – дуже відповідальний процес, який вимагає максимальної уважності до всіх деталей при оформленні документів. Проте завадити здійсненню мрії можуть досить несподівані фактори, попереджають у Координаційному центрі з надання правової допомоги.

Наприклад, покупець може отримати житло, в якому вже хтось прописаний.

Так сталося на Рівненщині: там чоловік придбав житло, а вже після оформлення документів виявилося, що в квартирі прописана невідома особа. За словами сусідів, у квартирі давно вже ніхто не мешкав і жодних сторонніх осіб у помешканні не бачили. Так само в квартирі відсутні чиїсь речі.

Разом із тим, продати таку квартиру буде проблематично. До того ж, власник тепер вимушений сплачувати подвійну «комуналку» - за себе і за невідому особу.

Популярні новини зараз
Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята До 16 гривень за кубометр: українцям можуть двічі підняти тарифи на газ Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Допомогу чоловіку надав юрист системи БПД Юрій Висоцький, який підготував позов про усунення перешкод в користуванні майном шляхом зняття особи з реєстрації місця проживання.

На суді було встановлено, що саме позивач є власником квартири. У помешканні також зареєстрована відповідач, яка в спірній квартирі не проживає, коштів на сплату комунальних послуг не надає, а позивач як власник майна не може користуватися належною йому на праві приватної власності квартирою. Тому суд вирішив, що заявлені позовні вимоги підтвердилися, обґрунтовані, доведені та такі, що підлягають до задоволення.

Суддя, кадр з відео
Суддя, кадр з відео

Нагадаємо, українці, які ховаються від податкової, втратять субсидії: постраждає вся сім'я.

Також Знай писав, 50% до субсидії, пенсії в 4 тисячі: Марина Лазебна підказала, в чиїх гаманцях побільшає грошей до кінця року.

Раніше Знай повідомляв, власні "колеса" і дача більше не перешкода для субсидії – кому світить допомога від держави.