На сайті президента України з'явилася нова петиція, яка стосується нещодавно анонсованих "економічних" паспортів та "Фонду майбутнього". Пропонується долучити всіх, хто є неповнолітнім.

Не так давно президентом була анонсована ініціатива, яка стосується "економічного паспорта" українця, яка на даний момент стосується дітей, що народилися після 1 січня 2021 року, і будуть проживати тут протягом 18 років.

Передбачається, що після прийняття законопроекту Кабінет Міністрів повинен створити Фонд майбутнього, який буде накопичувати кошти в розмірі 1% від реалізації всіх корисних копалин, видобутих на території України. Ці кошти будуть накопичуватися у фонді, а з 2039 року повинні рівномірно розподілятися між власниками рахунків після досягнення ними повноліття. Виплати є безповоротною фінансовою допомогою.

Законопроект "Про економічний паспорт", скріншот: w1.c1.rada.gov.ua
Законопроект "Про економічний паспорт", скріншот: w1.c1.rada.gov.ua

Популярні новини зараз
Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів" Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

Автор петиції Жук Ірина вважає, що це належить всім громадянам країни, і несправедливо вводити проект для вузького кола людей, і було б чесно розподілити це для всіх дітей, щоб вони теж мали право на гроші.

"Тому виплати за цим проектом тільки частини дітей є дискримінацією за віком, що суперечить Конституції України, гарантом якої є Президент. Чому не надати економічні паспорти за цією програмою всім майбутнім дорослим громадянам в Україні. І виплатити ті суми, які збираються до досягнення ними повноліття. Причому не важливо коли ці гроші будуть отримані в 39 році, або при досягненні ними повноліття" - йдеться в петиції.

українські гроші, скріншот з відео
українські гроші, скріншот з відео

Всього петиція набрала за добу близько 30 підписів, з 25 тисяч необхідних. Якщо вони будуть зібрані в найближчі 3 місяці, то президент буде зобов'язаний її розглянути, і винести рішення.

Скріншот з відео, діти
Скріншот з відео, діти

Нагадаємо, що українських дітей "наблизили" до $10 000: закон" про економічний паспорт " вже в Раді

Раніше повідомлялося, що мінімалка в 6500 гривень: як змінилася зарплата українців і наскільки відрізняється від доходів в інших країнах

Також, бюджет-2022: Рада прийняла найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав