У понеділок, 6 грудня в Україні відзначають важливе свято - День Збройних сил. Що прийнято робити в цей день, і які заборони існують.

Початком їх відродження вважають 2014 рік, коли території України були захоплені Російською Федерацією, і потрібно було протистояти агресії з боку сусідньої країни. І ось, Збройні сили з цим чудово справляються.

День Збройних сил, фото: вільне джерело
День Збройних сил, фото: вільне джерело

Вперше цей день відзначили ще в 1992 році.

Привітання та листівки на це свято:

Популярні новини зараз
Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс
Показати ще

Воїн, лицар славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-держава

Злий не зазіхнув ворог.

Будь мужній і будь гідний

Ти слави своїх батьків,

Відважний український воїн,

Нащадку славних віків.

--

День Збройних сил, фото: вільне джерело
День Збройних сил, фото: вільне джерело

6 грудня-так тебе вітаємо,

Від щирого серця тобі бажаємо:

Щасливих днів і Божої милості,

Принцесу мила з красивої казки,

Перемогу важку в боротьбі –

Нехай все це збудеться тобі!

--

У День Збройних Сил України бажаю гордо стояти на сторожі спокою Батьківщини, легко відбивати всі навали з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, берегти щастя і доброту в серці.

День Збройних сил, фото: вільне джерело
День Збройних сил, фото: вільне джерело

Також, у світі в цей день святкую День народження Санта-Клауса. Нашій культурі він не особливо близький, проте діти знають про нього з мультфільмів і казок.

Класичне зображення Санта Клауса
Класичне зображення Санта Клауса

Крім цього за релігійним календарем День пам'яті святого Амфілохія. Необхідно в честь цього бути доброзичливим, ні в якому разі не злитися і не лаятися. Не потрібно зустрічатися зі своїми ворогами, а також з'ясовувати стосунки, це може привести до поганих наслідків.

Нагадаємо, найважливіша молитва на день Введення в Храм Пресвятої Богородиці: просіть у Діви Марії допомоги і захисту

Як повідомляв Знай.ua 2 грудня-святого Авдеї Радетеля: історія, традиції, народні прикмети і що потрібно зробити, щоб отримати захист від фінансових проблем

Знай.ua писав, день Святого Матвія-найближчого учня Ісуса Христа: що обов'язково потрібно зробити 29 листопада на початку Різдвяного посту