У мережі показали унікальну "капсулу часу" - ЗАЗ-110307 "Славута" в ідеальному стані

По Україні як і раніше розкидана велика кількість "капсул часу"- автомобілів в хорошому стані, які забувають в гаражах або ангарах. Часом, однак, можна наштовхнутися на унікальні автомобілі, які буквально знаходяться в стані "з салону". Про таку машину повідомляє Hyser.

Йдеться про унікальний і, напевно, єдиний у своєму роді автомобіль ЗАЗ-110307" Славута", Пробіг якого складає всього 43 кілометри. Після виявлення автомобіль перевірили на підйомнику і виявилося, що незважаючи на роки простою він виглядає як новий, а його стан близький до ідеального.

ЗАЗ-110307. Фото: АвтоЦентр
ЗАЗ-110307. Фото: АвтоЦентр

Дана " Славута "знаходиться в комплектації"Люкс". Під капотом в машині ставили 1,2-літровий інжекторний мотор МеМЗ-2477, який розвивав потужність до 62 к.с., що дозволяло автомобілю розганятися до швидкості в 132 кілометри на годину. На досягнення " сотні "з місця" Славута " витрачала трохи більше 20 секунд, а витрата на 100 кілометр шляху становив 7,6 літрів.

Популярні новини зараз
Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

ЗАЗ-110307. Фото: АвтоЦентр
ЗАЗ-110307. Фото: АвтоЦентр

Дана модель була запущена в серійне виробництво в 1999 році, а зняли її звідти тільки в 2011 році. Люксова комплектація з інжекторним двигуном почала проводиться в грудні 2002 року. Загальний тираж моделі склав 140 тисяч автомобілів, більша частина яких була продана на території України.

Нагадаємо, "масштабне викриття": у мережі показали фейкові кросовери ЗАЗ

Як повідомляв Знай.ua, "перший в Україні": у Києві засікли найшвидший Bentley в історії

Знай.ua писав, навіть Філіп Кіркоров обзавидується: в мережі показали самий пафосний "Заз" на унікальних номерах