Завдяки органам ДВС майже тисяча працівників минулого тижня отримали заборговану раніше зарплату. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

Як зазначається, органам державної виконавчої служби Мінюсту вдалося за минулий тиждень стягнути на користь 982 працівників 13,1 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

Найбільша сума в 5,8 мільйонів гривень була стягнута завдяки ДВС із підприємств, розташованих у Дніпропетровській області. Там зарплату заборгували майже восьми сотням працівників. Борги стягнули з рахунків боржників.

Ще 1,8 мільйонів гривень на користь 28 працівників стягнули органи державної виконавчої служби у Донецькій області. Ці кошти також відшкодували людям з рахунків боржників.

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

У столиці органи державної виконавчої служби стягнули 1,8 мільйонів гривень на користь 17 працівників, гроші на зарплати знайшлися на рахунках боржників.

Загалом за 2021 рік органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції України стягнули майже 600 мільйонів гривень. Свої зарплати отримали понад 41 тисяча 600 працівників.

Нагадаємо, стягнули з рахунків примусово: як тисячі українців домоглися повернення своєї чесно заробленої зарплати у карантин.

Також Знай повідомляв, місцями сиділи без зарплати: українцям виплатили заборгованість на суму 9,1 млн грн. В Україні завдяки ДВС 271 працівник за минулий тиждень отримав невиплачену раніше заробітну плату.