Завдяки органам ДВС майже тисяча працівників минулого тижня отримали заборговану раніше зарплату. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

Як зазначається, органам державної виконавчої служби Мінюсту вдалося за минулий тиждень стягнути на користь 982 працівників 13,1 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

Найбільша сума в 5,8 мільйонів гривень була стягнута завдяки ДВС із підприємств, розташованих у Дніпропетровській області. Там зарплату заборгували майже восьми сотням працівників. Борги стягнули з рахунків боржників.

Ще 1,8 мільйонів гривень на користь 28 працівників стягнули органи державної виконавчої служби у Донецькій області. Ці кошти також відшкодували людям з рахунків боржників.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

У столиці органи державної виконавчої служби стягнули 1,8 мільйонів гривень на користь 17 працівників, гроші на зарплати знайшлися на рахунках боржників.

Загалом за 2021 рік органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції України стягнули майже 600 мільйонів гривень. Свої зарплати отримали понад 41 тисяча 600 працівників.

Нагадаємо, стягнули з рахунків примусово: як тисячі українців домоглися повернення своєї чесно заробленої зарплати у карантин.

Також Знай повідомляв, місцями сиділи без зарплати: українцям виплатили заборгованість на суму 9,1 млн грн. В Україні завдяки ДВС 271 працівник за минулий тиждень отримав невиплачену раніше заробітну плату.