Для всіх українських учнів випускних класів шкіл та їх батьків з'явилися дуже важливі новини. Справа в тому, що український Уряд затвердив нові правила ЗНО з урахуванням необхідності його організації та проведення в умовах карантину.

Відомо, що організацією та проведенням ЗНО-2022 займатимуться: Міносвіти, Український центр оцінювання якості освіти, його регіональні центри та обласні органи, які відповідають за питання освіти.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Кабміну.

Іспит ЗНО, фото: Unian
Іспит ЗНО, фото: Unian

Повідомляється, що до 21 січня потрібно визначитися з пунктами тестування, до 31 січня — підготувати персонал. У січні можна буде записатися на пробне тестування. Українську мову або українську мову та літературу можна буде перевірити в перший день - 19 березня.

Популярні новини зараз
Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Пробне тестування з усіх інших предметів відбудеться пізніше - 26 березня. Основне тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 17 червня.

ЗНО, фото: unian
ЗНО, фото: unian

Для отримання документа про повну загальну освіту потрібно обов'язково здати "українську мову" і "математику стандарт", третій предмет вибирається між "історією України" та іноземною мовою. Четвертий предмет випускник вибирає самостійно.

Складати необхідно щонайменше чотири предмети, максимум Не встановлено, але тільки п'ять предметів можна здавати безкоштовно. Скільки коштуватиме платна послуга, Міносвіти збирається оголосити до 14 січня. Для зручності випускників тестові завдання буде переведено на шість мов національних меншин України.

Для написання тесту обрані наступні дні:

- фізика-23 травня;

- хімія-26 травня;

- українська мова, Українська мова та література-31 Травня;

- математика, математика стандарт-3 червня;

- іспанська, німецька, французька мова-6 червня;

- англійська мова-7 червня;

- історія України-10 червня;

- географія-14 червня;

- біологія - 17 червня.

Реєстрація на основне тестування розпочнеться 1 лютого і триватиме до 9 березня.

Раніше повідомляли, даремно вчилися п'ять років? Українські студенти просять скасувати обов'язковий іспит з іноземної мови.

Як повідомляв Знай.uа, затверджено графік проведення ЗНО-2022: онлайн перепустка, точні дати та необхідні документи.

Знай.uа писав, правила вступу-2022 знову змінили: чому майбутнім журналістам і психологам доведеться зубрити математику.