На офіційній сторінці пресслужби Міністерства юстиції України в соціальній мережі Facebook з'явилася інформацією про ануляцію заборгованості по аліментах.

Там повідомляється, що, коли дитина стає повнолітньою, це не підстава, щоб перестати платити аліменти - бо це законодавча норма, якою і керуються державні виконавці, щоб мати право застосовувати примусові заходи до боржників.

Аліменти, фото Знай
Аліменти, фото Знай

"Розраховуючи на зворотне, мешканка Шишацької громади вважала доброю новиною набуття сином 18-річного віку, адже була переконана, що за накопичений нею 115-тисячний аліментний борг з часом не запитають", - йдеться в публікації.

Представникам Шишацького відділу ДВС у Миргородському районі Полтавської області вдалося поставити крапку на байдужості, яка була проявлена матір'ю по відношенню до рідної дитини.

Популярні новини зараз
Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Аліменти, фото Знай
Аліменти, фото Знай

Загальна сума заборгованості-основний борг у розмірі 75 тисяч гривень, а решта 40 тисяч - штрафи за тривале ігнорування сплати виплат.

Українці довелося розрахуватися з сином і засвоїти важливий життєвий урок.

Міністерство юстиції України, скріншот: Facebook
Міністерство юстиції України, скріншот: Facebook

Нагадаємо, у Зеленського "стягнули" з боржників мільйони заради роботяг: 420 українцям повернули зарплату

Як повідомляв "Знай.ua", новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат і соцвиплат з 1 грудня

Знай.ua писав, несплачені штрафи за порушення ПДР і заборгованість по аліментах: хто і за що може відібрати машину в українців