25 листопада православна церква вшановує ікону Пресвятої Богородиці "Милостива". В цей день віряни моляться перед іконою та просять заступництва.

Ікону Пресвятої Богородиці "Милостива" написав святий Лука. Спочатку чудотворна ікона Божої Матері "Милостива" перебувала у християн на території Єгипту, потім вона подорожувала та затрималася в Константинополі до 12 століття, передає портал "Доброта".

Згодом одному з паломників Ісаії наснився сон, що ікону потрібно доправити на остов Кіпр гору Кіккіос. Чоловік зробив все, як було в його сні, і відтоді вона має назву ікона Богородиці "Кікська". Потрапивши на острів, завдяки святому образу почали відбуватися чудеса.

25 листопада - ікони Пресвятої Діви Марії "Милостива"
25 листопада - ікони Пресвятої Діви Марії "Милостива"

Наразі список ікони Пресвятої Богородиці «Милостива» особливо вшановують у місті Мукачево в Миколаївському монастирі для жінок.

Популярні новини зараз
Справлятися з комуналкою доведеться самотужки: хто з українців може попрощатися із субсидією Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою Рано раділи: після незначного здешевлення ціни на яйця знову піднялися Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Молитва перед іконою Пресвятої Богородиці "Милостива"

О Пресвята і Преблагословенна Мати Господа, Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Милостива Богородице і Пріснодіво Маріє! Припадаючи до святої та чудотворної ікони Твоєї, смиренно молимося до Тебе, Благої та милосердної Заступниці нашої: вислухай голос грішних молінь наших, не зневаж зітхань від душі, побач скорботи і біди які прийшли до нас, і як велелюбна воістину Мати поспіши на поміч нам, сумним, що впали у велику кількість гріхів і повсякчас прогнівляємо Господа і Творця нашого, Його ж ублагай, Заступнице наша, щоб не погубив нас із беззаконнями нашими, але явив нам чоловіколюбно Свою милість.

Випроси нам, Владичице, у благості Його, тілесне здоров’я і душевне спасіння, благочестиве і мирне життя, землі родючість, добре поліття, дощі своєчасні і благословення згори на всі добрі справи та починання наші, і як у давнину зглянулась єси милостиво на смиренне славослів’я послушника афонського, що співав Тобі пісню хвалебну перед пречистою Твоєю іконою, і послала до нього Архангела Гавриїла навчити його співати пісню небесну, що нею славословлять Тебе ангели на небесах, так прийми милостиво і наше нині старанно принесене Тобі молитвослів’я, і принеси його Сину Твоєму і Богу, щоб милостивим був Він до нас грішних, і продовжить милість Свою всім, хто шанує Тебе і з вірою поклоняється святому образу Твоєму.

О Царице Всемилостива, Мати Божа Всеблага, простягни до Нього богоносні Твої руки, ними ж Його, як немовля носила Ти, і благай Його всіх нас спасти і визволитися від погибелі вічної. Покажи нам, Владичице, Твої щедроти: хворих зціли, скорботних утіш, тим що бідують допоможи, благо поспіши, щоб всім нам носити ярмо Христове в терпінні і смиренні, сподоби нас благочесно життя це земне закінчити, християнський непосоромний конець отримати, і Небесне Царство унаслідувати, материнським заступництвом Твоїм до народженого від Тебе Христа Бога нашого, Йому ж з безначальним Його Отцем і Пресвятим Духом, належить всяка слава, честь і поклоніння, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Нагадаємо, неофіційний День сина, Святої Матрони, а також Ікони Діви: традиції і прикмети на 22 листопада

Раніше Знай писав, що митрополит Онуфрій розповів, як треба жити, щоб догодити Богові

Також Знай повідомляв, кинути палити, роздати борги і перевірити машину: що потрібно обов'язково встигнути до Нового року