Для українців ввели великі штрафи за жорстоке поводження з тваринами. Згідно з законом, тепер забороняється дарувати тварин та залишати їх у громадських місцях.

Про це на своїй сторінці у TikTok розповів відомий юрист Олександр Моргун.
В Україні набув чинності закон про жорстоке поводження з тваринами, який передбачає чималі штрафи.

"Навіть, якщо ти просто подарував хом'ячка або прив'язав собаку біля магазину. Тепер за жорстке поводження з тваринами - шалені штрафи", - зазначив Моргун.

Згідно з цим законом забороняється бити та цькувати тварин. Також не можна лишати їх без нагляду в громадських місцях та місцях, і там, де температура вище 20 градусів, або нижче п'яти градусів. Закон також забороняє дарувати тварин або використовувати їх, як реквізит для зйомки.

Олександр Моргун, скріншот з відео
Олександр Моргун, скріншот з відео

Згідно з законом, за знущання над тваринами загрожує штраф від 3 до 5 тис. грн. Якщо ви вчините це повторно, то штраф становитиме від 5,1 тис. грн до 8,5 тис. грн або можливий адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Олександр Моргун, скріншот з відео
Олександр Моргун, скріншот з відео

У новому законі деякі порушення замість адміністративної тепер передбачають кримінальну відповідальність. Так, за знущання, які вчинені з особливою жорстокістю, передбачено позбавлення волі на строк від 1 до 8 років із конфіскацією тварини.

@morgun_pro_zakon

#адвокат #юрист #закон

Популярні новини зараз
Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще
♬ оригінальний звук - Олександр Моргун