Адвокат Олександр Моргун розповів про те, що можна робити учням на дистанційному навчанні. Відповідне відео з'явилося на його офіційній Тікток-сторінці.

Наразі обмеження червоної зони карантину діють у Києві та 15 областях.

Дистанційне навчання, фото: скріншот з відео
Дистанційне навчання, фото: скріншот з відео

Згідно з обмеженнями "червоної зони" учні освітніх установ (1-11 класи) залишаються на дистанційному навчанні, поки епідемічна ситуація не покращиться.

@morgun_pro_zakon

#адвокат #юрист #закон #дистанционноеобучение #дистанційненавчання

Популярні новини зараз
В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму Радник ОП Подоляк спрогнозував збільшення кількостей "бавовни" та диверсій на окупованих територіях і не тільки Українські олігархи об'єдналися у батальйон "Монако": казино, яхти, вечірки та інші розваги на узбережжі Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається
Показати ще
♬ оригінальний звук - Олександр Моргун

При цьому адвокат Олександр Моргун розповів, що під час дистанційного навчання викладач не має право на те, щоб

"Відповідно до статті 32 Конституції України, заборонено втручання в особисте і сімейне життя особистості. А відповідно до статті 33 Закону України Про інформацію, забороняється збирати та поширювати інформацію про особу без її згоди. Тобто якщо ти незгодний, камеру можеш не включати", - повідомив Моргун.

Також Знай писав, що Франківчани відповіли, чому масово їдуть за кордон на заробітки: пенсія, медицина, податки та інші причини.