В Україні 11 листопада термін пільгового розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації закінчиться. Після цього водії та власники автомобілів на іноземних реєстраціях, які порушили терміни перебування в Україні, отримуватимуть штрафи від поліції та митниці.

Про це повідомляє юркомпанія "Дорожний адвокат".

Незабаром, власників транспорту, який своєчасно не був вивезений за межі країни, можуть почати штрафувати. Сума штрафів може становити 8500-170 тис. грн і вище. Зазначимо, що повноваження штрафувати власників автомобілів на іноземних номерах є як у поліції, так і у митниці.

Євробляхи, фото: Unian
Євробляхи, фото: Unian

Згідно КУпАП, штраф за керування євробляхою особою, яка не ввозила авто в Україну, становить 8500 грн. При повторному порушенні цим же водієм протягом року сума штрафу зросте до 17 тис.грн. У цьому випадку має місце позбавлення прав на 1 рік і конфіскація авто або без неї. Рішення про такі заходи на підставі протоколу приймає суд.

Популярні новини зараз
"Впливає на прийняття рішень": колишній британський шпигун розповів про загадкову хворобу путіна Жителі Бєлгорода панікують все сильніше, ЗСУ вже поруч з кордоном: бояться, що бойові дії перенесуться до них Путіна рознесли в пух і прах після заяви пєскова: "Бабуїни-клоуни з прогнилими іклами" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Євробляхи, фото: Unian
Євробляхи, фото: Unian

Варто зазначити, що штраф не звільняє власника авто від обов'язку вивезти євробляху за межі України. Якщо ж власник авто цього не виконає, йому загрожує штраф у розмірі 300% від несплаченої суми митних платежів. Як кажуть юристи, ця сума дорівнює трикратній вартості розмитнення авто.

Нагадавши, "євробляхи" їдуть додому: водіям назвали крайній термін розмитнення, суму штрафу та розмір пільг

Раніше Знай писав, лайфхаки для автомобілістів: як вчасно дізнаватися про штрафи і оплачувати їх до арешту банківських рахунків

Також Знай повідомляв, 150 км / год і заборгованість за порушення ПДР: в яких випадках можуть забрати авто, коментар експертів