МОЗ була затверджена довідка, яку лікарі видають пацієнтом з протипоказаннями від коронавірусу. Про це повідомляється на Фейсбук-порталі МОЗ.

Йдеться про форму № 028-1 / о, яка заповнюється на підставі медичних записів про стан здоров'я пацієнтів і враховує критерії до застосування вакцин, а також рішення Національної технічної групи з питань профілактики імунітету.

Лікарі в лікарні, скріншот: Youtube
Лікарі в лікарні, скріншот: Youtube

Форма № 028-1 / заповнюється на підставі медичних записів про стан здоров'я пацієнта з урахуванням критеріїв, що визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики та «Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень».

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Йдеться про хворих коронавірусом, вагітність, лактація. Також до деяких вакцин заборонений доступ людям з такими хворобами як міокардит, тромбоз, онкопатологія.

"Нагадаємо, що постійні протипоказання можуть бути лише до щеплення конкретною вакциною від COVID-19, наприклад важка алергічна реакція (анафілаксія) на першу дозу цієї вакцини або на один з її компонентів", - повідомляють в МОЗ.