МОЗ була затверджена довідка, яку лікарі видають пацієнтом з протипоказаннями від коронавірусу. Про це повідомляється на Фейсбук-порталі МОЗ.

Йдеться про форму № 028-1 / о, яка заповнюється на підставі медичних записів про стан здоров'я пацієнтів і враховує критерії до застосування вакцин, а також рішення Національної технічної групи з питань профілактики імунітету.

Лікарі в лікарні, скріншот: Youtube
Лікарі в лікарні, скріншот: Youtube

Форма № 028-1 / заповнюється на підставі медичних записів про стан здоров'я пацієнта з урахуванням критеріїв, що визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики та «Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень».

Популярні новини зараз
Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна А де ж Геля? Українцям розповіли, куди зникла напарниця Вєрки Сердючки та чи замішана в цьому Інна Білоконь
Показати ще

Йдеться про хворих коронавірусом, вагітність, лактація. Також до деяких вакцин заборонений доступ людям з такими хворобами як міокардит, тромбоз, онкопатологія.

"Нагадаємо, що постійні протипоказання можуть бути лише до щеплення конкретною вакциною від COVID-19, наприклад важка алергічна реакція (анафілаксія) на першу дозу цієї вакцини або на один з її компонентів", - повідомляють в МОЗ.